POZOR ZMĚNA BANKOVNÍHO ÚČTU

pro platby stravného

NOVÝ BANKOVNÍ ÚČET:

70017-2093964309/0800

Variabilní symbol platby: zůstává beze změn

 

Vážení rodiče,

v rámci školního stravování dochází k přesunu MŠ Havířovské a MŠ Škrábkových pod školní jídelnu Příborská, která od září 2019 bude nově pro obě školky zajišťovat stravování. Vzhledem k výše uvedenému tak dochází ke změně bankovního spojení a kontaktů. Snažíme se, aby byl pro Vás přechod co nejsnadnější, proto VARIABILNÍ SYMBOL plateb zůstává beze změny, tak jak tomu bylo doposud.

Cílem změn je připravovat stravování šité na míru dětem v mateřských školách s větším zaměřením na jejich stravovací potřeby, které se liší od stravovacích potřeb žáků základních škol.

Děkujeme za pochopení

Ing. Josef Vlk, ředitel organizace

 Kontaktní údaje (nové)

  • Adresa: Příborská 514, Praha 9 – Letňany
  • E-mail: priborska@jidelny-letnany.cz
  • Telefon: 606 069 779
  • Web: www.jidelny-letnany.cz

 

Co dělat, když už jsem odeslal/a stravné na starý bankovní účet?

Pokud, jste již odeslali stravné na číslo bankovního účtu z předchozího roku, NIC SE NEDĚJE. Vaší, platbu si převedeme sami, tak aby, jste neměli žádné starosti. Pokud se nám nepovede první platbu spárovat a budeme evidovat nedoplatek, budeme Vás kontaktovat a dohledáme platbu spolu, tak aby bylo vše v pořádku. V dalších měsících bude již na Vás aby, jste platbu zaslali na správný účet nebo v případě, že platbu zašlete na špatný účet kontaktovali vedoucí školní jídelny, která zajistí převod na správný účet.

Termíny plateb?

Platba na září má výjimku a je splatná do 20. září. Ostatní platby se provádí do 20. dne v měsíci na měsíc následující, tedy do 20. září by měli být uhrazeny dvě platby, a to na září a říjen, poté do 20. října jedna platba na listopad, do 20. listopadu jedna platba na prosinec atd.